Hírek
2011. Szeptember 17. 14:13, szombat |
Külföld
Forrás: OrientPress
Ukrajnát kikerülve juthat orosz gázhoz Európa
Az oroszországi Szocsiban aláírták a Déli Áramlat gázvezeték részvényesi megállapodását. Ebben azt részletezik, hogy a projektben résztvevő cégek milyen arányban vesznek részt a befektetésben.
A legnagyobb tulajdonos 50 százalékkal az orosz Gazprom lesz. A Déli Áramlat gázvezeték Ukrajnát elkerülve juttat majd orosz gázt Európába. A vezetéket a tervek szerint 2015 végén helyezik üzembe. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 07:18, csütörtök | Külföld
NATO-főtitkár- Oroszország egyre vakmerőbb
Oroszország egyre vakmerőbb viselkedést tanúsít a NATO-val szemben, megsérti a szövetséges országok légterét, kibertámadásokat hajt végre, és kémkedésre használ hajókat a tagállamok tengeri infrastruktúrájának feltérképezésére
2025. December 03. 07:46, szerda | Külföld
Vlagyimir Putyin megfenyegette Európát
Ha Európa úgy dönt, hogy háborút indít Oroszország ellen, akkor nagyon gyorsan olyan helyzet állhat elő, hogy Moszkvának egyszerűen \"nem lesz kivel tárgyalnia\" -
2025. December 03. 07:39, szerda | Külföld
Ukrajnai háború - Megkezdődtek az orosz-amerikai tárgyalások a Kremlben
Megkezdődtek az orosz-amerikai tárgyalások kedden a Kremlben az ukrajnai rendezésről.
