Hírek
2021. November 02. 17:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Véget értek az őszi írásbeli érettségik
Befejeződtek az október-novemberi érettségi időszak írásbeli vizsgái - tájékoztatta az Oktatási Hivatal kedden az MTI-t.
A közleményben azt írták: a tanév rendjében meghatározott tíz vizsganapon 193 helyszínen mintegy 17 400 érettségiző adott számot tudásáról október 28-áig.
Az írásbeli vizsgák feladatlapjait és a javítási-értékelési útmutatókat az Oktatási Hivatal - az előzetes ütemezésnek megfelelően - folyamatosan nyilvánosságra hozta a honlapján, amelyen október 29. óta már valamennyi vizsgaanyag elérhető.
Az emelt szintű szóbeliket november 11. és 15., a középszintű szóbeliket pedig november 22. és 26. között tartják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
