Hírek
2022. Január 30. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Vesztegetés gyanúja miatt hallgattak ki egy orvost
Egy debreceni orvost és betegét hallgatta ki a rendőrség vesztegetés gyanújával - közölte a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtóügyelete szombaton az MTI-vel.
Közleményük szerint a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) feljelentése alapján vesztegetés elfogadása bűntett, valamint vesztegetés vétség gyanúja miatt rendelték el nyomozást. A megalapozott gyanú szerint a páciens pénzt adott át az orvosának.
Az 52 éves orvost és a 67 éves betegét pénteken a rendőrök elfogták és előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták. Az eljárás során mindketten szabadlábon védekezhetnek - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: felszólítjuk Ukrajnát!
Felszólítjuk Ukrajnát, hogy szüntesse be Magyarország energiabiztonságának támadását, különös tekintettel arra, hogy az ukrán energiaimport egy jelentős része hazánkból érkezik jelenleg
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
