Hírek
2020. Szeptember 01. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Visszahív egy terméket az egyik áruházlánc
A Tesco-Global Zrt. visszahívja a 300 grammos kiszerelésű TS Sajtos grillkolbászt, mert a termék hátoldalán a címkén tévesen a TS Sajtos griller 200 gramm felirat olvasható,
és nem tüntették fel allergén összetevőként a benne megtalálható mustárt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) hétfőn a honlapján.
A terméket a Tesco bármely áruházában, blokk hiányában is visszaveszik.
Ugyanakkor kiemelték, a visszahívás csak azokra a termékekre vonatkozik, amelyek hátoldaldalán a téves felirat szerepel.
A közlemény szerint a szeptember 27-ig fogyasztható termékek tételazonosítója: L24518.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
