Hírek
2019. Június 16. 12:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Vonat gázol halálra egy férfit Hajdúböszörményben
Vonat gázolt halálra egy férfit Hajdúböszörményben vasárnap reggel - közölte honlapján a rendőrség.
A police.hu azt írja, a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a Külső-fehértói úton található vasúti átjáróban eddig tisztázatlan okból a vonat elgázolt egy férfit, aki a helyszínen életét vesztette.
A hajdú-bihari rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint egy 84 éves helyi férfi háromkerekű elektromos kerékpárral közlekedett Újfehértó irányába, amikor neki ütközött a már leengedett vasúti félsorompó rúdjának.
Az idős ember az ütközés következtében a sínekre esett és az arra közlekedő személyvonat elütötte.
A vonaton összesen tízen tartózkodtak, közülük nem sérült meg senki. A helyszínelés befejeződött, az érintett útszakaszon zavartalan a forgalom - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
