Hírek
2012. December 04. 09:16, kedd |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
X-Faktor: Szabó Dávidot, korábban megrugdalták a vetélytársak a villamoson

Egy korábbi homo erotikus filmben.
Szabó Dávid már gyerekkorában megtapasztalta, hogy a népszerűségnek árnyoldalai is vannak. Az X-Faktor énekese kicsi korától kezdve színpadra vágyott, és ez az álma valóra vált.
- Amikor suliba jártam, a lányok tudták, hogy a Szabó Dávid színházban játszik, és néha eljöttek megnézni. Pedig akkor csak kisstatiszta voltam, tartottam hátul a zászlót. De alapvetően az, hogy ilyen körökben mozogtam és olyan emberekkel, színészekkel beszélgettem, akikért ők odavoltak, hát ez hatalmas dolognak számított! A fiúk emiatt irigykedtek, nehezteltek rám! Volt, hogy egyszer éppen a villamoson utaztam, nekem estek és megrugdostak - eleveníti fel emlékeit az X-Faktor felfedezettje, Szabó Dávid, aki egy interjúban kijelentette, hogy bárkivel szívesen leül kávézni.
- Megkérdezték, van-e esélyük a rajongóknak, én pedig azt feleltem: most a verseny a legfontosabb. De ha szembe jön velem valaki, aki csak beszélgetni szeretne, akkor szívesen megiszom vele egy kávét. Kár volt mondanom, mert napi negyven kávémeghívást kapok! Volt olyan rajongó, aki nem csak kávézni hívott, hanem ezt írta: "Szia, itt vagyok a Corvinnál, nem jössz le egy kávéra vagy akár valami többre?"... - idézi rajongója levelét Szabó Dávid, aki a Like magazinnak azt is elárulja, milyen nők jönnek neki be.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.